Kajtazi heshti disa që flasin shumë! - Bota Sot
Kajtazi heshti disa që flasin shumë!

Volejboll

Kajtazi heshti disa që flasin shumë!

Nga: Kemajl Goca Më: 31 dhjetor 2017 Në ora: 13:29
Xhavit Kajtazi

Kryetrajneri i Prishtina Volley, Xhavit Kajtazi, pa dyshim se ka pasur një vit për merak dhe i heshti disa  që flasin shumë.

Pak kush kishte pritur se Prishtina Volley do të jetë kampione vjeshtore më elitën e volejbollit për meshkuj, por ia doli fal punës së palodhshme. Asnjëherë Kajtazi nuk u lavdërua as nuk e nënçmoi dikë.

Por arriti në fund të dalë i pari në renditje, duke ia mërdhi të tjerëve që investuan shumë më shuimë se Prishtina Voley. Jo gjithherë lojtarët nga jashtë ta sjellin edhe suksesin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test