Kampioni vjeshtor e nisi furishëm - Bota Sot
Kampioni vjeshtor e nisi furishëm

Volejboll

Kampioni vjeshtor e nisi furishëm

Nga: K.Goca Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 18:54
Pamje nga ndeshja

Ekipi i Prishtina Volley-M e nisi me fitore pjesën e dytë të kampionatit, duke i shkaktuar humbje Pejës me rezultat 3:1 (18:25,29:27,25:19, 25:20).

Kampioni vjeshtor Prishtina Volley që drejtohet nga trajneri Xhavit Kajtazi, e nisi me këmbë të mbarë pjesën pranverore në elitën e volejbollit dhe me synime që të ruajë kreun deri në fund dhe në play-off të shpallën kampion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test