Luboteni U-16 më i miri - Bota Sot
Luboteni U-16 më i miri

Volejboll

E enjte, 18 tetor 2018

Luboteni U-16 më i miri

Më: 14 maj 2018 Në ora: 12:29
Luboteni U-16

Në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sporteve në Prishtinë është mbajtur faza finale e garave për meshkuj U-16, ku ekipi i Lubotenit nga Ferizaj është shpallur Kampion i Kosovës për vitin 2017/18 në volejboll.

Në luftë për titull ishin edhe Prishtina dhe Theranda, të cilat u renditen ne vendin e dytë respektivisht të tretë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test