Ish volejbollistja e kombëtares së Kosovës, me frizurë të re - Bota Sot
Ish volejbollistja e kombëtares së Kosovës, me frizurë të re

Volejboll

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Ish volejbollistja e kombëtares së Kosovës, me frizurë të re

Nga: K. Goca Më: 17 gusht 2018 Në ora: 18:21
Afërdita Sadiku

Pak më ndryshe duket se herëve tjera ish volejbollistja e kombëtares së Kosovës dhe një periudhë të gjatë ka mbrojtur edhe ngjyrat e Kastriotit të Ferizajt! Është fjala për Afërdita Sadikun, e cila i kushton rëndësi veshjes dhe frizurës dhe disa nga ish volejbollistet (sidomos ato te Gjilanit, pak shaka) e xhelozojnë në një formë, për faktin se profesoresha nuk po plaket, por po forcohet edhe më shumë! Afërdita ka plane të mëdha si për sportin si për arsim. 

Image

Me fotografi të reja që ka postuar konfirmon edhe një herë se duket si në moshën 25-vjeçare, duke ua bërë 8 me 2 disa nga ish volejbollisteve të dëshmuara.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test