Magjia e bukurisë nga shqiptari në Zvicër

Zvicra

Magjia e bukurisë nga shqiptari në Zvicër

Më: 18 tetor 2022 Në ora: 20:17
Kristian Pali

Kemi dëgjuar për artistë e sportistë shqiptarë të suksesshëm kudo por këtë herë personazhi ynë është talent në të bukurën. E kemi fjalën për djaloshin me origjinë nga Gjakova e Kosovës Kristian Pali apo siç njihet edhe salloni i tij Coiffer Cristian në Zvicër konkretisht në Zürcherstr 65, 8953 Dietikon.

Ai kujdeset për shumë femra për dukjen e tyre dhe është i vetmi për balayage. Mjafton që të klikoni në faqen e tyre të ndjekur në instagram @coiffeurcristian e të shihni mjeshtërinë dhe fashion në flokët e gjinisë së bukur.

Ne mësojmë se klientela e shqiptarit është mjaft e zgjedhur dhe speciale madje për punën e tij kanë shkruar dhe mediat e huaja.

Falë pasionit plot talent dhe punës së tij ai çdo ditë e më tepër po rritet si emër ndërsa bukuroshja dhe ylli i talent-show DSDS në Gjermani Tamara Lara Perez i beson duarve të Kristianit për daljet e saj publike si dhe shumë e shumë të tjera.BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat