Mustafa u takua me anëtarë të kryesisë së degës së Zvicrrës - Bota Sot
Mustafa u takua me anëtarë të kryesisë së degës së Zvicrrës

Zvicra

E premte, 19 tetor 2018

Mustafa u takua me anëtarë të kryesisë së degës së Zvicrrës

Më: 26 dhjetor 2017 Në ora: 14:28
Gjatë takimit u diskutuan zhvillimet aktuale në Kosovë dhe procesin zgjedhor që ka kaluar Lidhja Demokratike e Kosovës, duke dalë kështu partia e parë në vend.

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Akademik Isa Mustafa, priti në takim anëtarë të kryesisë së degës së Zvicrës.

Gjatë takimit u diskutuan zhvillimet aktuale në Kosovë dhe procesin zgjedhor që ka kaluar Lidhja Demokratike e Kosovës, duke dalë kështu partia e parë në vend.

Kryetari Mustafa poashtu e falënderoi degën e LDK-së në Zvicër për angazhimin e tyre.

Ndërsa nënkryetari LDK-së dega në Zvicër, z. Ismet Mjaku dhe sekretari i degës z. Ajet Avdyli e falenderuan kryetarin Mustafa dhe shprehën gatishmërinë për bashkëpunimin dhe mbështetjen e mëtutjeshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test