FBI-ja ia bastisti shtëpinë Trumpit, reagon Grenell

Amerika

FBI-ja ia bastisti shtëpinë Trumpit, reagon Grenell

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 10:28
Richard Grenell dhe Donald Trump

Richard Grenell, ish-emisari amerikan për dialogun Kosovë dhe Serbi dhe ish-ambasador në Gjerman ka thënë se “Trump është më i fortë se kurrë më parë”, ka shkruar Grenell në Twitter, të martën.

FBI-ja e ka bastisur shtëpinë e ish-presidentit amerikan, Donald Trump.

Për këtë ka pasur shumë reagime nëpër rrjetet sociale. Ndër ta edhe Grenell ka bërë një mori reagimesh.

Ish-emisari amerikan për dialogun Kosovë-Serbi është tejet aktiv në zhvillimet që ndodhin në Kosovë.

Ai njihet për kritika ndaj kryeministrit Albin Kurtit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat