Këto janë makinat që do të sjellë Ford gjatë 2019-ës - Bota Sot
Këto janë makinat që do të sjellë Ford gjatë 2019-ës

Auto

Këto janë makinat që do të sjellë Ford gjatë 2019-ës

Më: 1 janar 2019 Në ora: 17:38
Ford

Pasi Fordi lajmëroi më herët këtë vit që planifikon të eliminojë të gjithë linjën e makinave në rajonin e ShBA-ve, është koha të shohim planifikimet e tjera të kësaj kompanie.

Image

Shefi i komunikimit të produkteve të label-it Ford, Mike Levin, ka konfirmuar në Twitter disa modele të reja që do t’i shohim më 2019-ën.

“Ford do të sjellë një sërë makinash përgjatë 2019-ës, përfshirë këtu një Explorer, Escape, Mustang GT500, F-Series Super Duty dhe Transit”, shkroi Levine në një cicërimë.

Image
Image

Tani për tani, asnjë detaj nuk është ndarë në lidhje me seritë e sipërpërmendura.

Ford do të mbajë një show para-debutues për të gjitha seritë Explorer javën e ardhshme, në të cilat mund të sjellë më shumë detaje të këtij versioni të makinave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...