‘Kremi’ i Paris Motor Show 2018: 10 modelet që duhet t’i shihni - Bota Sot
‘Kremi’ i Paris Motor Show 2018: 10 modelet që duhet t’i shihni

Auto

E enjte, 18 tetor 2018

‘Kremi’ i Paris Motor Show 2018: 10 modelet që duhet t’i shihni

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 08:13
Paris Motor Show 2018

Pritjet për këtë edicion të bienales Paris Motor Show, nuk ishin aq të mëdha. Me numrin e madh të prodhuesve që anuluan pjesëmarrjen ne panairin e këtij vitit, u konsiderua se do të jetë shumë i varfër dhe pa ndonjë veçanti.

Por, në javën e parë të zhvillimit të panairit, u prezantuan disa makina të mahnitshme, që nuk pritej se do ishin kaq të bukura dhe të avancuara në aspektin e teknologjisë. Veturat që u prezantuan deri më tani, e mbajnë Paris Motor Show 2018, në mesin e organizimeve më të mira të automobilizmit.

Derisa janë përzgjedhur makinat se ‘kremi’ i këtij edicioni deri më tani, derisa të mbyllet panairi të dielën e kaluar, pritet të kemi edhe shumë befasi të këndshme. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test