Shuplaka duket si “shpërthim”/ U tërbua se gruan ja vaksinoi një burrë, anëtari i Gardës godet guvernatorin

Azia

Shuplaka duket si “shpërthim”/ U tërbua se gruan ja vaksinoi një burrë, anëtari i Gardës godet guvernatorin

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 20:36
Foto

Një incident i pazakontë është regjistruar në Iran, ku një politikan është dhunuar gjatë një evenimenti zyrtar.

Mediat e huaja shkruajnë se një anëtar i Gardës Revolucionare të Iranit goditi me shuplakë një guvernator provincial, teksa ky i fundit po mbante një fjalim në skenë.

Një anëtar i forcave të armatosura, i tërbuar për faktin se gruaja e tij ishte vaksinuar ndaj Covid-19 nga një mjek mashkull, u ngjit në skenë dhe goditi fort me shuplakë guvernatorin Abedin Khorram.

U desh ndërhyrja e punonjësve të për të shuar konfliktin. Pas incidentit, guvernatori u kthye sërish në skenë për të vijuar fjalimin e tij.

VIDEO është publikuar gjërësisht në mediat e huaja, ndërsa shuplaka ka qenë aq e fortë saqë dëgjohet pa vështirësi.
 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat