Biznesmeni paguan faturën 1.7 milionë euro, lë 60 mijë euro bakshish

Evropë

Biznesmeni paguan faturën 1.7 milionë euro, lë 60 mijë euro bakshish

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 19:47
Foto ilustrim

Një biznesmen bullgar raportohet se ka paguar plot 1.7 milionë euro për organizimin e një feste private në ishullin e Mykonos, Greqi.

Sipas mediave të huaja festa u mbajt në restorantin e famshëm “Scorpios” me pjesëmarrjen e 150 personave, ndërsa i ftuar ishte edhe këngëtari grek Andonis Remos.

Multi-miliarderi Kiril Domunchiev thuhet se u kënaq aq shumë nga shërbimi cilësor sa që la një bashkish prej 60,000 dollarësh. Domunchiev është industrialist i njohur bullgar dhe pronar i klubit të futbollit Ludogorets.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat