Sot protestojnë banorët e 4 fshatrave të Ferizajit - Bota Sot
Sot protestojnë banorët e 4 fshatrave të Ferizajit

Ferizaj

Sot protestojnë banorët e 4 fshatrave të Ferizajit

Më: 16 mars 2019 Në ora: 09:04
Ilustrim

Banorët e fshatrave Bablak, Tërrn, Koshare dhe Luboc të Ferizajt sot prej orës 11:00 do të protestojnë me kërkesën e tyre për asfaltimin e një rruge.

Protesta do të mbahet në kryqëzimin e rrugës Babushi i Ri ku edhe do të bllokohet magjistralja Prishtinë-Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...