Ndërroi jetë avokati Isuf Hakiu nga Ferizaj! - Bota Sot
Ndërroi jetë avokati Isuf Hakiu nga Ferizaj!

Ferizaj

Ndërroi jetë avokati Isuf Hakiu nga Ferizaj!

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 16:53
Isuf Hakiu

Oda e Avokatëve të Kosovës humbi anëtarin e saj, avokatin Isuf Hakiu.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër me datë 07.11.2019 në ora 12:30 në vendlindje (Fshati Greme – Ferizaj)

Oda e Avokatëve të Kosovës, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat