Familja e 18-vjeçares që vdiq në Ferizaj hap të pamen

Ferizaj

Familja e 18-vjeçares që vdiq në Ferizaj hap të pamen

Më: 23 gusht 2021 Në ora: 12:10
Foto ilustrim

Familja e 18-vjeçares, M.O që vdiq gjatë ditës së djeshme në Ferizaj i kanë hapur sot dyert për të pamje.

Policia ka bërë të ditur se tashmë nën pranga ka përfunduar një person, ndërsa, i dyshuari kryesor për këtë rast, Dardan Krivaqa ndodhet ende në arrati.

Merret vesh se dyshohet që 18-vjeçarja M.O që u dërgua dje në mesditë pa shenja jete në emërgjencën e Ferizajt, ishte duke bashkëjetuar tash e një kohë me 29-vjeçarin që është në arrati.

Prokuroria Themelore në Ferizaj përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se një person është ndaluar lidhur me rastin e vdekjes së 18-vjeçares që u la pa shenja jete në emërgjencën e kësaj komune, ndërsa, një person tjetër vazhdon të mbetet në arrati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat