Ndërprerje emergjente në Ferizaj nga KOSTT-i - Bota Sot
Ndërprerje emergjente në Ferizaj nga KOSTT-i

Ferizaj

Ndërprerje emergjente në Ferizaj nga KOSTT-i

Më: 26 janar 2018 Në ora: 11:35
Ilustrim

?KEDS ka njoftuar se me qëllim të një intervenimi emergjent, KOSTT do të ndalë dy transformatorët në Ferizaj sot nga 1 orë.

Sipas një njiftimi të KEDS-it, transformatori i parë do të ndalet nga pra 11:00 deri në ora 12:00 dhe transformatori i dytë nga ora 12:00 deri në ora 13:00.

Gjatë kësaj periudhe pa energji do të jenë Ferizaj, Shtimja, Kaçaniku dhe Shtërpca.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test