Memorandum për qendrën e inovacionit në Ferizaj - Bota Sot
Memorandum për qendrën e inovacionit në Ferizaj

Ferizaj

E shtunë, 20 tetor 2018

Memorandum për qendrën e inovacionit në Ferizaj

Më: 11 maj 2018 Në ora: 09:34
Komuna e Ferizajt

Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë dhe Komuna e Ferizajt, në hapësirën e Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj, organizojnë ceremoninë e nënshkrimit të memorandumit për hapjen e "Qendrës së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Ferizaj"

Sipas njoftimit, do të ketë fjalim mirëseardhës nga kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ministri i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, drejtori ekzekutiv i Qendrës së Inovacionit në Kosovë, Uranik Begu

Ndërsa, në fund do të bëhet ceremonia e nënshkrimit të memorandumit për hapjen e Qendrës së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Ferizaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test