Humb një person në Ferizaj - Bota Sot
Humb një person në Ferizaj

Ferizaj

Humb një person në Ferizaj

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 12:25
Ferizaj

Policia e Kosovës dje ka marrë një informatë nga një grua se djali i saj pasi ka dalë nga shtëpia nuk është kthyer më dhe nuk e di vendodhjen e tij.

Për këtë rast Policia e Kosovës është duke hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...