Ndërron jetë para syve të babait talenti 17-vjeçar!

Formula 1

Ndërron jetë para syve të babait talenti 17-vjeçar!

Më: 18 dhjetor 2020 Në ora: 12:39
Ndërron jetë para syve të babait talenti 17-vjeçar!

Aksident në stërvitje, ndërron jetë para syve të babait talenti 17-vjeçar!

Piloti i ri italian i garave të motocross, Sebastian Fortini, 17-vjeç, ka ndërruar jetë teksa ishte duke bërë stërvitje.

Ai që ka parë gjithçka nga afër ka qenë babai i tij, që është edhe trajneri personal.

I riu garonte për skuadrën e Jrt Mx Team dhe ishte një nga pilotët italianë më premtues në këtë kategori.

Shkaku i aksidentit është ende i paqartë dhe për këtë incident po heton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat