Pranvera Xhaferi ftohet në Tiranë

Formula 1

Pranvera Xhaferi ftohet në Tiranë

Nga: K.G. Më: 18 shtator 2021 Në ora: 18:42
Pranvera ftohet në Tiranë

Kampionja e vitit 2020 në Drag, Pranvera Xhaferi, është ftuar sonte (19.00) në Tiranë, në një ceremoni speciale. 

Ajo është e nderuar me këtë ftesë e cila e motivon edhe më shumë për sfidat e radhës. 

Ftesa i ardhur nga  ‘Ilyrius Motorsport’ në Tiranë.

 “Sot kam nderin të jem pjesë e një organizimi sportiv nga ‘Ilyrius Motorsport’ në Tiranë, ku me ftesë të oganizatorëve dhe mediave, në shenjë respekti vendosëm të ju përgjigjemi pozitivisht bashkë me bashkëshortin Fatbardh Xhaferin”, njofton Pranvera, e cila është e jashtëzakonshme në sportin e automobilizmit.

Merret vesh se është e ftuar e vetmja garuese femër në këtë ceremoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat