Lewis Hamilton kapet “mat” me Selena...

Formula 1

Lewis Hamilton kapet “mat” me Selena...

Më: 15 maj 2022 Në ora: 16:13
Lewis Hamilton kapet “mat” me Selena...

Piloti i Formula 1, Lewis Hamilton ishte pjesë e “after-partyt” të Saturday Night Live në Nju Jork, ku është parë duke biseduar me Selena Gomez dhe Kara Delvin.

Selena Gomez ishte e ftuara e radhës që realizoi monologun e saj në SNL mbrëmë, ndërsa pas shfaqjes u takua me yllin e F1 së bashku me modelen Kara Delevin, e cila  ishte gjithashtu e pranishme.

37 vjeçari dhe Selena Gomez janë parë edhe më herët së bashku më parë në “InStyle Awards 2017”.

Nga ana tjetër, “The Sun” shkruan se piloti i Mercedesit, është më i afërt me Delevin, pasi është shoqëruar me 29-vjeçaren edhe në Met Gala 2021.

Kujtojmë këtu se Delevin ka marrë pjesë gjithashtu në Grand Prix dhe është fotografuar duke mbajtur tabelën e rrjetit të Hemilton në Çmimin e Madh të Monakos 2015.

Fansat e Selena Gomez, emocionuar kur panë këngëtaren duke biseduar me Hemilton, kanë vërshuar menjëherë në komente.

Një përdorues i Twitter-it shkroi: “Ata duhet të takohen tani.”

Një tjetër shtoi: “Unë thjesht nuk jam gati të shoh dy dashuritë e jetës sime së bashku”.

Dhe një i tretë tha: “Ky është një çift kaq i rastësishëm haha ​​wow”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat