Lirim Zendeli kthehet në Formula 2

Formula 1

Lirim Zendeli kthehet në Formula 2

Më: 19 maj 2022 Në ora: 11:57
Lirim Zendeli kthehet në Formula 2

Zendeli kthehet në Formula 2.

Lirim Zendeli do të kthehet të garojë në Formula 2.

Charouz Racing ka njoftuar se piloti shqiptar do të zërë vendin e David Schumacher, djalit të ish-pilotit Ralf Schumacher dhe nipit të legjendës Michael Schumacher.

Zendeli do të garojë me numrin 15 këtë fundjavë./A2CNN.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat