Gazmend Demolli i shkëlqyeshëm në Kotor

Formula 1

Gazmend Demolli i shkëlqyeshëm në Kotor

Më: 2 qershor 2024 Në ora: 23:52
Pamje nga gara

Gazmed Demolli ka pasur paraqitje të shkëlqyeshme në garën në disiplinën malore, në Kotor të Malit të Zi.

Në një konkurrencë shumë të fortë, Demolli u rendit i pari në CN E2 - SC, ndërsa i dyti në plasmanin e përgjithshëm.

Gazi në cak arriti për kohën 02:16.98 dhe 02:14.68 minuta.

Më i shpejtë se ai ishte vetëm Laszlo Szasl, i cili pati kohë 02:13.87 dhe 02:10.54 minuta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat