Juventus përgatit surprizën e dyfishtë për Fiorentina-n - Bota Sot
Juventus përgatit surprizën e dyfishtë për Fiorentina-n

Futboll

Juventus përgatit surprizën e dyfishtë për Fiorentina-n

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 18:19
Maurizio Sarri, Cristiano Ronaldon

Pas ndeshjeve të kombëtareve, rikthehet kampionati. Për sfidën kundër Fiorentina-s, bardhezinjtë do të mund të mbështeten te dy rikthime të rëndësishme

Maurizio Sarri e ka kaluar pneumoninë që kishte goditur kohët e fundit dhe do të jetë në stol për ndeshjen që do të zhvillohet në Franchi këtë të shtunë në orën 15:00. Jo vetëm. Përveç trajnerit bardhezi, do të shihet, të paktën në stol, Aaron Ramsey.

Ish-ylli i Arsenal ka rikuperuar nga dëmtimet fizike që e kanë detyruar të mungojë në ndeshjet e para të Juventus-it në këtë sezon dhe tani është gati të marrë një fanellë në mesfushën e "Zonjës".

Dy lajme të bukura për tifozët e Juventus-it, të cilët do të kenë më në fund mundësinë që të duartrokasin të dy protagonistët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...