VV: Top pesë zotimet e Alban Hysenit për Gjilanin

Gjilani

VV: Top pesë zotimet e Alban Hysenit për Gjilanin

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 18:30
Alban Hyseni

Lëvizja Vetëvendosje Qendra në Gjilan ka bërë të ditur  pesë prioritetet e plangprogramit të kandidatit për kryetar, Alban Hysenit.

Në këto prioritete bën pjesë furnizimit me ujë për 24 orë, përmbyllje përfundimtare e ujërave të zeza, ndriçim publik, trotuare dhe parkingje të reja.

Po ashtu në plan është edhe një zonë ekonomike në trekëndëshin mes Livoçit të Epërm, Gllasmës dhe Bresalcit, si dhe formimi i Qendrës së Inovacionit.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat