Përmbysje në Gjilan, ky është rezultati momental

Gjilani

Përmbysje në Gjilan, ky është rezultati momental

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 00:38
Lutfi Haziri dhe Alban Hyseni

Po vazhdon numërimi i votave në Komunën e Gjilanit.

Deri në këto momente në vendin e parë ishte kandidati i VV’së, Alban Hyseni, por në momentet e fundit, Lutfi Haziri ka tejkaluar dhe tani po prin.

Lutfi Haziri momentalisht ka 44.22%, kurse Alban Hyseni 44.10%.

Deri tani janë numëruar 88% të votave, kurse siç duket pritet të ketë balotazh në këtë komunë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat