Haziri: Jam i tronditur pas vrasjes se një personi dhe plagosjes së një tjetri në Gjilan

Gjilani

Haziri: Jam i tronditur pas vrasjes se një personi dhe plagosjes së një tjetri në Gjilan

Më: 9 nëntor 2021 Në ora: 16:16
Lutfi Haziri

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, është shprehur të jetë i tronditur pas ak​tit të vrasjes së një personi dhe të plagosjes së një tjetri në Gjiilan.

Kryetari Haziri ka kërkuar nga organet e drejtësisë që ta zbardhin këtë rast deri në fund.

“Jam i tronditur pas lajmit të mbrëmshëm për vrasjen e një të riu dhe plagosjen e një tjeteri në Gjilan.

I shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes së të ndjerit, ndërsa kërkoj nga organet e drejtësisë që ky rast të zbardhet deri në fund”, ka thënë kryetari Haziri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat