Ndërroi jetë urologu Shevqet Mehmeti

Gjilani

Ndërroi jetë urologu Shevqet Mehmeti

Më: 20 prill 2022 Në ora: 00:15
Shefqet Mehmeti

Ka ndërruar jetë urologu i njohur gjilanas dr. Shefqet Mehmeti. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të të ndjerit.

Në njoftimin mortor ata kanë shkruar:

Njoftim mortor:

“Të ALL-LLAHUT jemi dhe tek Ai do të kthehemi”

Të nderuar familjarë, miq dhe dashamirë,

Me pikëllim të thellë dhe dhimbje të madhe ju njoftojmë që sot, më 19 prill 2022, ka ndërruar jetë babai ynë i dashur, Dr. Shevqet Ramush Mehmeti.

Varrimi i të ndjerit bëhet nesër, më 20.04.2022 (e mërkurë), me faljen e namazit të ikindisë, në varrezat e qytetit në Gjilan.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat