E dhimbshme, vdes mjeku nga Gjilani, në ditën kur kujtonte 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij!

Gjilani

E dhimbshme, vdes mjeku nga Gjilani, në ditën kur kujtonte 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij!

Më: 13 janar 2023 Në ora: 09:41
Rasim Sefiu dhe babai i tij

Gjilani është tronditur mëngjesin e sotëm nga vdekja e hershme e një doktori.

Stomatologu i njohur, Rasim Sefiu ka vdekur papritmas në moshën 35 vjeçare.

Vdekja e tij erdhi pikërisht në 3 vjetorin e shuarjes së babait të tij, poashtu mjek.

Sefiu la prapa vetës gruan dhe dy fëmijë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat