Një i vdekur në një aksident trafiku në Malishevë - Bota Sot
Një i vdekur në një aksident trafiku në Malishevë

Kronikë e zezë

Një i vdekur në një aksident trafiku në Malishevë

Më: 21 janar 2019 Në ora: 10:27
Foto ilustrim

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksident trafiku (vetë-aksident) në autostradën ‘Ibrahim Rugova’.

Sipas policisë, drejtuesi i automjetit duke mos e përshtatur shpejtësinë ka dalë nga rruga si pasojë e aksidentit vozitësi dhe katër pasagjerët kanë pësuar lëndime trupore, ku njëri nga pasagjerët ka ndërruar jetë në QKUK.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në obduksion. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...