Në pikë të ditës një femre i vidhet çanta - Bota Sot
Në pikë të ditës një femre i vidhet çanta

Kronikë e zezë

Në pikë të ditës një femre i vidhet çanta

Nga: Z.B Më: 23 janar 2019 Në ora: 11:48
Foto ilustrim

Dje në Prishtinë, në pikë të ditës një femër ka lajmëruar se një person I panjohur ja ka vjedhur cantën e dorës, përcjellë Bota Sot.

Ajo ka raportuar se derisa ka qenë duke ecur këmbë një person i panjohur e kishte shtyrë me duar dhe e kishte rrëzuar në tokë, pastaj i dyshuari ia kishte marrë çantën e krahut, në të cilën kishte pasur telefonin celular dhe një kartelë të bankës. 

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Ngjarja ka ndodhur rr. “Isa Boletini” në Prishtinë.


 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...