Vidhen 2 mijë euro në objektin e Bashkësisë islame në Gjilan - Bota Sot
Vidhen 2 mijë euro në objektin e Bashkësisë islame në Gjilan

Kronikë e zezë

Vidhen 2 mijë euro në objektin e Bashkësisë islame në Gjilan

Më: 23 janar 2019 Në ora: 11:50
Bashkësia islame në Gjilan

Një person ka raportuar në Polici se persona të panjohur me përdorim force kanë depërtuar në brendi të objektit të Bashkësisë Islame dhe nga një zyrë kanë vjedhur 2000€ dhe kanë dëmtuar dy dyer të objektit.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Zija Shemsiu’ në Gjilan mbrëmjen e djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...