Aksident i rëndë në rrugën e Rinasit - Bota Sot
Aksident i rëndë në rrugën e Rinasit

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në rrugën e Rinasit

Më: 23 janar 2019 Në ora: 13:12
Rinas

Një ngjarje  e rëdnë në rrugën e  Rinasit. Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në Rinas.

Sipas raportimeve nga vendi i ngjarjes, një automjet tip ‘Mercedes’ është përplasur me një mjet tip ‘Volksëagen’.

Nga aksidenti ka mbetur i plagosur një person.Po punohet për identifikimin e të plagosurit dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...