Vdes gazetari Naim Haxhosaj - Bota Sot
Vdes gazetari Naim Haxhosaj

Kronikë e zezë

Vdes gazetari Naim Haxhosaj

Më: 24 janar 2019 Në ora: 00:20
Naim Haxhosaj

Gazetari Naim Haxhosaj ka vdekur mbrëmjen e sontme.

Haxhosaj ka qenë gazetar në emisionin “Jeta në Kosovë”, në gazetën “Koha” dhe së fundi ka qenë i punësuar në një dyqan në Deçan.

Lajmi për vdekjen e Haxhosajt është kumtuar nga miqtë e tij në rrjetin social “Facebook”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...