Përmes bankomatit deponon para false - Bota Sot
Përmes bankomatit deponon para false

Kronikë e zezë

Përmes bankomatit deponon para false

Nga: Z.B Më: 19 mars 2019 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Në raportin e policisë thuhet se,një menaxher i një filiali të bankës në Gjilan ka raportuar se përmes bankomatit në atë filial një personi i panjohur kishte deponuar një shumë të parave, ku një kartëmonedhë prej 50€ dyshohet se është e falsifikuar, përcjell “Bota sot”.

Njësiti policor ka iniciuar rastin dhe është marr si dëshmi monedha për ekzaminime të mëtejme.

Rasti ka ndodhur me datë 13 mars, në rrugën ‘Mulla Idrizi’, thuhet në raportin e Policicisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...