Vodhën televizorë dhe bizhuteri, arrestohen dy të dyshuar - Bota Sot
Vodhën televizorë dhe bizhuteri, arrestohen dy të dyshuar

Kronikë e zezë

Vodhën televizorë dhe bizhuteri, arrestohen dy të dyshuar

Më: 17 prill 2019 Në ora: 12:25
Ilustrim

Policia e Pejës ka arrestuar dy të dyshuar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje.

Gjatë kontrollit në një shtëpi të braktisur janë gjetur dhe janë konfiskuar si dëshmi materiale pesë copë televizorë dhe një sasi bizhuteri. Me vendim të prokurorit të dyshuarit pasi intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...