Sulmojnë familjarët, arrestohen dy meshkuj - Bota Sot
Sulmojnë familjarët, arrestohen dy meshkuj

Kronikë e zezë

Sulmojnë familjarët, arrestohen dy meshkuj

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 11:21
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar në Prishtinë të cilët pas një mosmarrëveshje verbale i kanë sulmuar fizikisht familjarët e tyre viktimat, dy femra dhe një mashkull.

Si pasojë e sulmit viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, kurse me vendim të prokurorit, pas intervistimit njëri prej të dyshuarve është dërguar në mbajtje për 48 orë kurse tjetri është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat