Erdhi nga Amerika, sulmon mirëmbajtësin e banesës - Bota Sot
Erdhi nga Amerika, sulmon mirëmbajtësin e banesës

Kronikë e zezë

Erdhi nga Amerika, sulmon mirëmbajtësin e banesës

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 12:19
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Gjilan, shtetas i Amerikës pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht mirëmbajtësin e hyrjes së banesës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Lufta e Gjilanit” ku i dyshuari e kishte thyer xhamin e hyrjes.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...