Në pikë të mëngjesit ia djegin ekskavatorin shqiptarit në Shtërpcë - Bota Sot
Në pikë të mëngjesit ia djegin ekskavatorin shqiptarit në Shtërpcë

Kronikë e zezë

Në pikë të mëngjesit ia djegin ekskavatorin shqiptarit në Shtërpcë

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 12:52
Foto ilustrim

Në orët e hershme të mëngjesit të djeshëm, një shqiptari të Shtërpcës i është djegur ekskavatori.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në orën 4:00 të mëngjesi të djeshëm, persona të panjohur i kanë vënë zjarrin ekskavatorit të një shqiptari në Shtërpcë, shkruan lajmi.net.

Sipas njoftimit, njësiti i hetuesisë dhe krimteknikës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka vërejtur se ishte dëmtuar edhe një ekskavator tjetër.

Policia thotë se nuk është raportuar për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...