Vidhet një veturë në Ferizaj - Bota Sot
Vidhet një veturë në Ferizaj

Kronikë e zezë

Vidhet një veturë në Ferizaj

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 10:00
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se në Ferizaj i është vjedhur vetura e tipit Seat me targa vendore.

I njëjti ka informuar se në veturë gjendeshin edhe dokumente personale  pasaporta, letërnjoftimi dhe patent shoferi.

Rasti  ka ndodhur mëngjesin e hershëm të ditës së djeshme dhe është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...