Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren - Bota Sot
Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 11:01
Foto Ilustrim

Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër në Prizren, njofton Policia e Kosovës.

Të njëjtit pas intervistimit në konsultim me gjyqtarin e Gjykatës Themelore Prizren, Divizioni për Kundërvajtje, janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...