Ky është këmbësori që u godit për vdekje nga makina në Podujevë - Bota Sot
Ky është këmbësori që u godit për vdekje nga makina në Podujevë

Kronikë e zezë

Ky është këmbësori që u godit për vdekje nga makina në Podujevë

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 22:07
Sheqir Zeqiri

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në hyrje të Podujevës.

Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi ka konfirmuar për mediat vendore se një person ka humbur jetën në aksidentin e ndodhur në ora 17:25 në magjistralen Podujevë-Prishtinë.

“Rreth orës 17:25 në magjistralen Podujevë-Prishtinë (te Qershijat e Llapashticës) ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet në mes të një veture dhe një këmbësori. Në vendin e ngjarjes emergjenca ka konstatuar vdekjen e këmbësorit mashkull”, ka thënë Krasniqi.

Ndërsa mësohet se viktima është Sheqir Zeqiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat