Dhunon dhe kanos me thikë të vëllain, arestohet 27-vjeçari

Kronikë e zezë

Dhunon dhe kanos me thikë të vëllain, arestohet 27-vjeçari

Më: 16 janar 2020 Në ora: 11:49
Ilustrim

Një 27-vjeçar është arrestuar në flagrancë për kanosjen me thikë të vëllait të tij.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë Krujë. Shtetasi B.M. pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij T.M, e ka kanosur edhe me thikë.

Në cilësinë e provës materiale u  sekuestrua një thikë.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat