Policia po kërkon ndihmë për kapjen e këtij personi

Kronikë e zezë

Policia po kërkon ndihmë për kapjen e këtij personi

Më: 17 janar 2020 Në ora: 16:02
Destan Qorri

Policia e Kosovës ka lëshuar kërkesë për bashkëpunim me qytetarët për kapjen e një të dyshuari për dhunim.

Sipas njoftimit të Policisë, bëhet fjalë për Destan Qorri i lindur në vitin 1986.

I njëjti akuzohet për dhunim, sulm seksual dhe kanosje që kanë ndodhur në rajonin e Drenasit, e që viktimat janë femra të mitura.

Drejtoria Rajonale e Policisë – Prishtinë me autorizim të Prokurorisë së shtetit,

“Të gjithë ata që kanë informacione lidhur me vendndodhjen e tij ta njoftojnë policinë në numrin 192”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat