Sulmon me thikë në kafeteri, arrestohet - Bota Sot
Sulmon me thikë në kafeteri, arrestohet

Kronikë e zezë

Sulmon me thikë në kafeteri, arrestohet

Më: 8 shkurt 2020 Në ora: 13:41
Foto ilustrim

Në fshatin Krushevc të Pejës është arrestuar një person i dyshuar pas në një kafeteri për shkaqe të panjohura ka sulmuar me thikë një person tjetër.

Viktima është dërguar ne Spitalin Rajonal të Pejës.

Mjeti me të cilin dyshohet se është kryer vepra është konfiskuar nga njësiti policor dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit për 48 orë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat