Vetëplagosjet me armë

Kronikë e zezë

Vetëplagosjet me armë

Më: 9 shkurt 2020 Në ora: 13:18
Foto ilustrim

Një person përderisa ishte duke pastruar armën, është vetë plagosur në shuplakë të dorës.

Rasti ka ndodhur në Fushë Kosovë. I plagosuri është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, ndërsa njësiti policor ka konfiskuar armën-pistoletë me një karikator me dy fishek dhe një gëzhojë.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat