Aksident në dalje të Prishtinës, ka të lënduar - Bota Sot
Aksident në dalje të Prishtinës, ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në dalje të Prishtinës, ka të lënduar

Nga: M.H Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 12:35
Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mes tri veturave në rrugën e cila të dërgon në magjistralen Prizren dhe Pejë, shkruan “Bota sot”.

Nga ky aksident mbetën të dëmtuara tri vetura dhe personat në vetura kanë marrë lëndime të lehta trupore.

Nga disa pamje të nga vendi i ngjarjes shihet një kolonë e cila zgjati më shumë gjysmë ore duke e bllokuar dhe e vështirësuar qarkullimin dhe veturave të tjera.

Image

Në vendin e ngjarjes kanë dalur menjëhere policia e Kosovës dhe ndihma e shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat