Arrestohet pas mosmarrëveshjes me punëtorin - Bota Sot
Arrestohet pas mosmarrëveshjes me punëtorin

Kronikë e zezë

Arrestohet pas mosmarrëveshjes me punëtorin

Më: 6 mars 2020 Në ora: 10:24
Ilustrim

Një person në Klinë ka raportuar në polici se derisa ishte duke punuar tek i dyshuari, si skulptor, pas një mosmarrëveshjeje në mes tyre rreth pagesës, nuk e ka lejuar të marrë disa punime të cilat viktima i kishte sjellë në punëtorinë e tij për shitje.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat