Podujevë: I hyjnë në shpi dhe ja vjedhin armën - Bota Sot
Podujevë: I hyjnë në shpi dhe ja vjedhin armën

Kronikë e zezë

Podujevë: I hyjnë në shpi dhe ja vjedhin armën

Më: 22 maj 2020 Në ora: 11:58
Ilustrim

Disa persona mbrëmjen e kaluar ishin bërë bashkë me një qëllim të keq prapa vetës.

Ata kishin vendosur që pikërisht në mesnatë e kaluar të hyjnë në shtëpinë e viktimës dhe t’ia vjedhin një AK-47.

Policia tutje bën të ditur se në shtëpinë e njëjtë janë gjetur gjatë kontrollit dhe janë sekuestruar dy fishekë nga e njëjta armë. Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat