​Dëmton dritaret dhe derën e komunës së Zveçanit, arrestohet - Bota Sot
​Dëmton dritaret dhe derën e komunës së Zveçanit, arrestohet

Kronikë e zezë

​Dëmton dritaret dhe derën e komunës së Zveçanit, arrestohet

Më: 24 maj 2020 Në ora: 14:21
Foto ilustrim

Një person është arrestuar, pasi që i njëjti ka dëmtuar derën e hyrjes dhe disa dritare të objektit të Komunës së Zveçanit.

Në vendin e ngjarjes kane dal njësitet përkatëse ndërsa me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat