​Arrestohet për kanosje në Podujevë - Bota Sot
​Arrestohet për kanosje në Podujevë

Kronikë e zezë

​Arrestohet për kanosje në Podujevë

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 10:45
Ilustrim

Është arrestuar i dyshuari kosovar për arsye se i njëjti kishte kanosur me armë viktimën mashkull kosovar.

Nga i dyshuari është konfiskuar një revole Zoraki dhe pesë fishekë. I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur më 2 qershor në Podujevë, në ora 20.03, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat